وب سایت ویژۀ دویستمین سالگرد تولد حضرت بهاءالله

A new international website for the 200th anniversary of the birth of Baha’u’llah
A new international website for the 200th anniversary of the birth of Baha’u’llah

مرکز جهانی بهائی- امروز یک وب سایت جدید جهانی به مناسبت دویستمین سالگرد تولد حضرت بهاءالله راه اندازی شد.

مراحل مختلف این وب سایت در طول ماه آینده به تدریج وسعت خواهد یافت. در حال حاضر این وب سایت شامل آثار هنری که به این مناسبت تهیه شده، مقالاتی دربارۀ زندگی و ظهور حضرت بهاءالله و پیام‌های تجلیل رهبران محلی و ملی است. این سایت در هفته‌های آینده به شیوه‌ای پویا و فعال گسترش خواهد یافت و در روز ١٨ اکتبر، فیلمی دربارۀ زندگی حضرت بهاءالله در آن منتشر خواهد شد. این وب سایت به شش زبان انگلیسی، روسی، اسپانیایی، فرانسوی، فارسی و عربی قابل دسترسی است.

تصاویر و اخبار مربوط به جشن‌های دویستمین سالگرد تولد حضرت بهاءالله به مدت ٧٢ ساعت، از غروب خورشید در منطقۀ اقیانوس آرام در تاریخ ٢٠ اکتبر تا غروب خورشید در آمریکا در ٢٢ اکتبر در این وب سایت منتشر خواهد شد.

وب سایت ویژه دویستمین سالگرد تولد حضرت بهاءالله با به تصویر کشیدن جشن‌هایی که مردمانی از هر قشر و طبقه در چندین نقطه از جهان برای تجلیل از زندگی حضرت بهاءالله و پیام وحدت آفرین ایشان برگزار می‌کنند عالم را بهم پیوند می‌دهد. جشن‌های این مناطق، نمونه‌ای ازبرگزاری هزاران جشن و مراسم تجلیل دیگری است که در تمامی کشورها در سراسر عالم انجام خواهد گرفت .

بیت العدل اعظم این دو عید مقدس را فرصتی توصیف می‌نمایند که در آن همگان می‌توانند «لحظاتی را گرامی دارند که در آن وجودی بی‌همتا در عالم خلقت یعنی یک مظهر ظهور الهی به این جهان قدم گذاشته است.»https://bicentenary.bahai.org/fa/

 

ABN Bahá’í News

For more details, followed ABN Bahá’í News Facebook Page

https://www.facebook.com/ABN.BahaiWorldNews/

للحصول علي نسخة من هذا المقال او التواصل مع ادارة الموقع .. اكتبوا لادارة التحرير علي هذا الايميل abnnews.net@outlook.comنحن متخصصون في المجال الصحفي والاعلامي .. وهذا الموقع هو أحد اصدارات مؤسسة اعلامية أوروبية مستقلة لها عشرات الاصدارات من وسائل الاعلام المقروءة والسمعية والبصرية .. ونقدم الخبر والحقيقة مجردة من الأهواء الشخصية كفريق عمل واحد هدفه خدمة العالم الانساني بعيدا عن الظهور والتلميع.

Share This:

You may also like...

error: Content is protected !!